Yukarı Çık

Kaleodur Fayans

Konfor ve estetiğini ön planda olduğu çağımızda insanlar lüks evlerde yaşamayı arzu ediyorlar. Günümüzün yapıklarına baktığımızda hem insanların hayatını kolaylaştıran hem de estetik görünümlü modern ve konforlu yapıların inşa edildiğini görüyoruz. Lüks yaşantının getirdiği alternatiflerden birisi olan iç dekorasyon hem yapıların sağlam ve dayanıklı olmasını hem de estetik görünmesini sağlıyor. Mutfak banyo ve tuvalet gibi alanlarda zeminlere kullanılan fayanslar bu alanlara dekoratif görünüm kazandırmasını yanı sıra zeminlerin nem almasını hem de günlük koşuşturmalar için daha sağlam ve dayanıklı zeminler meydana getiriyor. Kalebodur Fayans modellerimizi de yaşam alanlarına konfor ve kalite katacak özelliklere sahiptir.

Kalebodur Fayans - İlkosan Yapı

Her Zevke Uygun Kalebodur Fayans Modelleri

Yapılarda banyo tuvalet ve mutfak gibi ıslak zeminler ile teras balkon gibi yerlerin zemin döşemelerinde kullanılan seramik karoya kalebodur adı verilmektedir. Adını kale ile kurucusunun soyadı olan Bodur isminden alan bu fayans markası onlarca çeşide sahiptir. Kalebodur fayans modelleri her geçen gün yepyeni model ve tasarımları ile yaşam alanlarına harikalar katmaktadır. İstanbul Gaziosmanpaşa da iç dekorasyon alanında hizmet verdiğimiz kurumsal firmamız kalebodur fayans modelleri uzman işçilik ile zeminlerinize şahaneler yaratıyor.

Kalebodur Tasarımları ve Avantajları

Birinci sınıf işçilik ile yapmış olduğumuz kalebodur tasarımları tamamen projeleri özelliğine göre değişmektedir. Projeye uygun renk ve formlardan imal edilen kalebodur seramikleri lüks ve modern yapılar için sınırsız seçeneklere sahiptir. Kalebodur fayans modellerini seramik serilerin kurumsal firmamızı etkili çözümleri ile farklı genişliklerdeki yaşam alanlarını kaplıyor. Özellikle geniş renk seçeneklerine sahip olması sayesinde diğer dekorasyon ürünleri ile uyumlu olmasına olanak tanıyor. Kalebodur fayans tasarımlarında, profesyonel işçilik ve birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler ile hizmet sunan firmamız, sektöründe lider konumda yer alıyor.

Kalebodur Fayans Kullanmanın Avantajları

Kalebodur fayans modelleri özellikle donmalara karşı oldukça dayanıklı kaplamalardır. En çok tercih edilmesinin ana sebebi de zaten budur.

  • Geniş renk seçeneklerine sahi oluğundan dolayı her çeşit dekorasyona uyum sağlar.
  • Projeye uygun tasarımlar ile uygulanır.
  • Sert bir yapıya sahip olduğundan dolayı dayanıklı ve sağlamdır. İlk günkü kalitesini uzun yıllar korur.
  • Su geçirmez bir yapıya sahip olduğundan dolayı banyo ve tuvalet gibi alanlarda güvenle kullanılabilirdir.

Aynı zamanda bakım gerektirmez ve kolay temizlenir. Kalebodur fayans sınırsız seçeneklere sahiptir. Hasar gördüğünde kolay tamir edilir ya da kolay sökülür.

Kalebodur Usta Ya Da Firma Seçimi

Kalebodur fayans modelleri özel tasarımlar olduğundan dolayı mutlaka işin uzmanı kişi ya da firmalar tarafından yapılmalıdır. Uzun yıllardır iç dekorasyon sektöründe yer alan kurumsal firmamız, kalebodur fayans modelleri kusursuz ive profesyonel işçilik ile yaşam alanlarına uyguluyor. Aynı zamanda eskimiş olan büyük fayans modellerinizi büyük bir ustalıkla yerinden söküp yerine yeni seçenekler uyguluyor.

Kalebodur Fayans Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Kalebodur fayans yaptırırken usta seçiminiz dikkat etmeniz gereken detayların en başında gelir. Bunun dışında uygulayacağınız alanların diğer dekorasyon ürünleri ile uyumlu olması, çok önemlidir. Döşenecek zeminin düz pürüzsüz olması gerekmektedir. Kullanacağınız alanı yoğunluğuna uygun model ve renkleri tercih etmelisiniz. Bir eve ya da mekâna fayans yaptırdıktan sonra değiştirme imkânınızın olmayacağınız düşünerek model seçimlerini zevkinize göre yapmanız gerekmektedir.

Kalebodur Fayans Modelleri Nerelerde Kullanılır

Kalebodur fayans modelleri mutfak banyo tuvalet gibi yaşam alanlarınızı yanı sıra, balon ve teras zeminler, toplantı ve konferans salonları, bina giriş çıkışları ve bütün ıslak zeminlere yaptırabilirsiniz. Bu fayans modelleri kir ve tozu kolay toz tutmaz ve kolay temizlenebilir özelliğine sahiptir.