Yukarı Çık

Banyo Dolap

İstanbul Gaziosmanpaşa semtinde hizmet veren firmamız ev içerisinde ihtiyacınız olan tüm tadilat işlemlerinde sizlerin yanındadır. Hayalinizde ki ev nasıl bir ev ise hiç tereddüt yaşamadan hayallerinizde ki evi sizlere yaparak ilelebet mutlu bir şekilde yaşamanıza destek oluyoruz. Firmamız için en önemli hususlardan bir tanesi müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi şekilde çalışarak tadilat, tamirat ve diğer tüm konularda meydana gelebilecek herhangi bir probleme karşı koruma kalkanı oluşturuyoruz. Meydana gelebilecek problem ve sorunları önceden keşfederek bu problemlerin önüne geçiyor ve sorunsuz bir ev içi tadilat işlemlerine başlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşmakta olup her çalışanın çalışma alanı ve tadilat konusunda yeteneği farklıdır. Örnek olarak gösterilecek olur ise ince iş ve mutfak işlerinde çalışan arkadaşlarımız ayrıdır. Banyo ve dolap gibi işlemlerde çalışan arkadaşlarımız ayrıdır.

Banyo Dolap - İlkosan Yapı

Banyo Dolap Modelleri Nelerdir?

Banyo dolap modelleri, banyonun yapısına ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Banyonuz küçük bir banyo ise seçecek olduğunuz dolap modeli küçük bir banyoya göre olmalıdır. Büyük bir banyonuz var ise de büyük banyo avantajını kullanarak güzel bir banyo dolabı yaptırabilirsiniz. Öncelik olarak mutfaklarda olduğu gibi banyoda da en çok tercih edilen renkler arasında beyaz ve gri renkler vardır. Banyolarda sıklıkla bu renkler kullanılır. Ancak renkli severler ve biraz daha tasarım olsun isteyenler için banyonuzun bir kısmına seramikten oluşan ve farklı, renkli deseni bulunan mermerlerden yaptırabilirsiniz. Hem banyonuza renk katacak hem de sizlerin tasarım ruhunuzu yansıtmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda duvar kısmında seçmiş olduğunuz mermer desenini farklı yer kısmında ki mermer desenini farklı seçmek banyonuzu olduğundan daha farklı gösterecektir. Küçük banyolar için iki kapaklı kibar bir dolap genellikle tercih edilir. Dolapların alt kısmı büyük olmasından dolayı tüm temizlik malzemelerinizi ve banyo için gerekli olan ürünlerinizi oraya koyabilirsiniz.

Büyük Banyolar İçin Dolap Tercihinizi Kullanışlı Tercih Edin

Büyük banyolar büyük avantaj sağlarlar. Büyük dolap kullanma şansı elde edilmesinden dolayı tüm kalabalığınızı bu dolaplara yerleştirerek banyo dolabının yanına ekstra olarak havlu, makyaj malzemeleri, pamuk, parfüm ve benzeri gibi ürünlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz uzun, kapaklı ve içerisinde bölmeleri olan bir dolap tercih edebilirsiniz. Bu dolaplar banyonuzu hem düzenli gösteriyor hem de tüm her şey orada olmasından dolayı ihtiyacınız olan tüm ürünleri orada bulmanızı sağlıyor.

Banyo Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

    Banyo dolabı seçerken banyonuzun daha şık olmasını sağlamak ve daha modern bir görünüme ulaşmak için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • Çamaşır makinası dolapları ile banyonuzun daha şık göründüğünü hiç duymuş muydunuz? Dilerseniz farklı bir desende olan kapakları seçebilir, dilerseniz de banyo dolabınızı seçtiğiniz renkte tercih edebileceğiniz çamaşır makinası kapakları ile banyonuzun daha şık görünmesine katkı sağlayabilirsiniz.
  • Banyonuzun dekorasyonuna göre aksesuarlarınızı seçin. Renk ahengi beyaz ve gri tonlarda ise banyo paspasınızı daha farklı bir renk seçerek canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Banyo dolapları tercih ederken en dikkat edilecek noktalardan bir tanesi de banyo dolabınızın raflı olmasıdır. Banyo dolabının raflı ve çok fazla olması banyo düzenlemesi konusunda da sizlere yardımcı olur.
  • Kirli sepetinin etrafta görünmesini istemeyenler banyo dolabında da kirli sepetinin sığabileceği bir dolap tercih edebilirler. Firmamız dilediğiniz banyo dolapları ve tasarım konusunda sizlere en iyi desteği sağlayarak şık tasarımların yaratılmasına yardımcı olur. Dilerseniz firmamız ile iletişime geçerek banyonuzu yeniden yaratabilirsiniz.